RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Corporate

Ucuz İslami Oteller

°C

Muhafazakar kesimin tercihi olan konsepte gün geçmiyor ki bir yenisi eklenmesin, hizmetleri mimari yapıları bayanlara özel sosyal alanlarıyla dikkatleri üzerine çeken alkolsüz oteller farklı fiyat politikası izlemektedir.

 

Ekonomik veucuz İslami oteller beş yıldızlı otellerin minyatürü şeklinde tasarlanmış olanaklar ve hizmet konusunda beş yıldızlı otellerle boy ölçüşecek konumdadır. Bu tarz otellerin yatak sayıları, oda sayılarındaki azlık ve kişi başı fiyatların ucuz olması nedeni ile çok çabuk dolmaktadırlar. Yemek ve hizmet konusunda standartlarından asla taviz verilmeyen otellerde muhafazakar tatil yapmak isteyen misafirleri ağırlamaktadır. Ülkemizde artık  çok sayıda  bulunan tesettürlü otel kategorilerinde hizmetlerinde alkol bulunmadığından sadece Müslümanlığın gerektirdiği gibi yaşam tarzı olan aileler tercih etmektedir.


Bütçeleri kısıtlı olan ailelerinde elbette tatil yapmaya hakları bulunmakta hele ki bu konsepten faydalanmak isteyen helal tatil tüketicileri  İslami otel erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilmek için erken rezervasyon yaptırabilirler. Bu yolla istedikleri tesiste bütçelerine uygun rezervasyonlarını gerçekleştirebilirler. Atalarımızın bir sözü vardır’ ucuz etin yahnisi yenmez’ demişler işte bu sözün çürütüldüğü yerler alkolsüz İslami oteller dir. Bu otellerde fiyatın ucuz olması kalitenin düşüklüğü, eğlencenin az olduğu  veya özgürlüğünüzün kısıtlanması anlamına gelmiyor. Buradaki olay otelin konumu ve erken rezervasyonla alakalıdır. Biri deluxe konforunda diğeri ev rahatlığı standartlarında oluşu fiyat konusunda etken olmaktadır. 


Ekonomik ve ucuz İslami oteller daha sıcak bir atmosferde size tatil imkanı insanlarla daha sık kontak kurma olanağı sunmaktadır. Çocuklarınız için yaz tatili arkadaşları eşiniz ve sizin için biraz hava alma ve iş stresin uzak durmak anlamına gelmektedir. Akşamları denizden gelen meltem esintisiyle akşam sofrasına ailece oturmak ailenizin gözlerindeki mutluluk ışığını görmek tarifi imkansız bir keyif verir sizlere. İslami otellerde helal tatil imkanın farklılığını hissedeceksiniz ve tatil planınız bitmeden gelecek senenin planını yapmaya başlayacaksınız.

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı