RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Corporate

Tesettürle Tatil

°C

Belki bir yılın belki de yılların yorgunluğunu üzerimizden atmanın zamanı geldi. Muhafazakar bir aile yapısına sahip olduğunuzdan sizlere tatil imkanı yok mu zannediyorsunuz. Sizlerin inancına göre ve özgürlüğünüzü göz önünde tutarak bir konsept hazırladı; İslami oteller konsepti. Tesettürle tatil imkanı nı sunan bu tesisler karma yaşamdan biraz sizi ayırarak hem cinsleriniz ile birlikte sizi muhafazakar otellerde bayanlar kompleksinde sizleri ağırlamak isteriz.

 

Sadece bayanların bulunduğu ve çalışanlarında bayan olduğu ayrıca içeri hiçbir kayıt cihazı alınmadığı bayanlar kompleksin de siz tesettürlü bayanlara tatil imkanı sunmakta olan bu tesislerin bayanlar bölümünde özgürce güneşlenebilir gün boyu animasyon aktivitelerine katılabilir çocuklarınızla çocuk havuzunda vakit geçirebilir. Su kaydıraklarında adrenalini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Bayanlar kompleksi alternatif turizmde yer alan ve sadece helal tatil imkanı sunan otellerde bulunmaktadır . Bu bölüme belli yaş üzeri erkek çocukları alınmamaktadır. Muhafazakar otellerde baylar bölümünde spa center, açık havuz, fitness salonları, mescitler, abdest hane, su kaydırakları, çocuk havuzları bulunmaktadır. Bir çok otelde bay va bayan plajı ayrı ayrı bulunmakta, aynı plajı kullanan oteller de bayan misafirler haşama ile denize girebiliyorlar. Bayanlar bölümünde atladığımız bir konu ise bebekli anneler için ,odalarına çıkmadan bebeklerin bakımlarını yapabilecekleri çok yakınlarında bulunan bebek uyku odalarını rahatlıkla kullanma imkanları var.


Tesettürle tatil süresince sizlerin rahatı ve huzur bozulmaması için hizmet veren tesislerimiz sizler için her şeyi önceden planlamış, düşünmüş etüt etmiştir. Tesislerimizde kesinlikle alkol tüketimi, bulundurulması, getirilmesi, kullandırılması kesinlikle yasak olup alkolsüz otel konseptin de buna uymayan misafirlerin derhal çıkış işlemleri yapılmaktadır. Çocuklarınız ve sizin için mükemmel bir tatil planı yaptık ,her şeyi bir kenara bırakın sahilde İslami otellersizleri bekliyor. Rezervasyon yaptıracağınız oteli önceden planlayın sizlere sunacağımız erken rezervasyon imkanlarından faydalanın.

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı