RegisterRemind My Password
Sign in

ŞAH İNN PARADİSE HOTEL

Şahin Paradise Hotel, 07390 Mavikent/Kumluca/Antalya, Türkiye
ŞAH İNN PARADİSE HOTEL
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com
GENEL BİLGİLER Akdeniz bölgesinin en büyük alanına sahip olan ve ilk İslami otel, Şahin Paradise Otel muhteşem peyzaj çalışmaları ve verdiği hizmetten ötürü alternatif turizme çok şey katmıştır.denize sıfır konumda olan ve bay bayan ayrı kompleksleri bulunan tesisimizde İslami otelin bütün sıfatlarını bulabileceksiniz. Yeşillikler içerisinde size gülümseyen tesisimiz Antalya merkeze 80 km uzaklıkta ve kumluca merkeze 15 km uzaklıktadır. BAYANLARA ÖZEL ALANLAR Aile değer yargılarına ve İslami değerlere önem veren tesisimiz 11.000 m2 alana sahip olan bayanlara özel alanlarda tatlı su ve deniz suyundan oluşan iki farklı havuzda sizlere hizmet vermektedir. Çocuklarınızla rahatlıkla eğlenebileceğiniz anne çocuk havuzu olabildiğince büyük tutulmuştur. Yeşil alanların dikkat çektiği alanlarda su kaydırakları bulunmaktadır. Bayanlar bölümünde hamam, sauna, masaj , buhar odası, kum havuzu, çocuk parkları, fitness salonu, ve animasyon aktiviteleriyle tatilinizi renklendiren İslami otel Şahin Paradaise herkesi bekliyoruz. BAYLARA ÖZEL ALANLAR Muhafazakar otel olan Sah Inn Paradise bayanlar kompleksinde büyük bir Relax havuz 1700m2 büyüklüğünde güneşlenme alanları bayan aqua parkı, çocuk havuzu, çocuk aqua park, kapalı havuz, baylar hamamı, sauna , masaj , köpük fitness salonları ve gün boyu sizi yalnız bırakmayan animasyon ekibimiz size helal tatilin tadını çıkarmanız için çeşitli aktiviteklerle tatilinizi renklendirmektedir. ŞAH İNN PARADAİSE HERŞEY DAHİL KONSEPTİ Türk mutfağının lezzetleri siz değerli misafirlerinin damak tadına uygun Türkiye’nin usta aşçıları dünya mutfaklarından da seçme lezzetlerle 3 öğün sabah öğle akşam açık büfesiyle hizmetinizdedir. Çay pasta dondurma saati , geç kahvaltı, gün boyu kek ve pasta ikramı, plajda gözleme ve pide servisiyle Şah İnn Paradise her şey dahil sistemiyle hizmetinizdedir. AKTİVİTELER Gün boyu animasyon faliyetleri oyunları gösterileri durmaksızın devam etmekte gününüzü renklendirmektedir. Bayanlara ait bölümde bayan animasyon ekipleri gün boyu çeşitli havuz oyunları ve farklı aktivitelerle gününüzü süsleyerek unutulmaz tatil anıları yaşatacaktır. Geceleri Şelale cafeden gelen müziğin sesine kulak vermeden ve nargile içmeden animasyon şovları ve skeçlerini izleyerek tatilinizin tadını doyasıya çıkarma fırsatı bulacaksınız. Günübirlik tur gezilerimizden faydalanmak isterseniz oteldeki rehberlerimizden ve tur ofisinden yardım alabilirsiniz. Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...
Aile değer yargılarına ve İslami değerlere önem veren tesisimiz 11.000 m2 alana sahip olan bayanlara özel alanlarda tatlı su ve deniz suyundan oluşan iki farklı havuzda sizlere hizmet vermektedir. Çocuklarınızla rahatlıkla eğlenebileceğiniz anne çocuk havuzu olabildiğince büyük tutulmuştur.
* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Akdeniz bölgesinin en büyük alanına sahip olan ve ilkİslami otel, Şahin Paradise Otel muhteşem peyzaj çalışmaları ve verdiği hizmetten ötürü alternatif turizme çok şey katmıştır.denize sıfır konumda olan ve  bay bayan ayrı kompleksleri bulunan tesisimizde İslami otelin bütün sıfatlarını bulabileceksiniz. Yeşillikler içerisinde size gülümseyen tesisimiz Antalya merkeze 80 km uzaklıkta ve kumluca merkeze 15 km uzaklıktadır.

BAYANLARA ÖZEL ALANLAR

Aile değer yargılarına ve İslami değerlere önem veren tesisimiz 11.000 m2 alana sahip olan bayanlara özel alanlarda tatlı su ve deniz suyundan oluşan iki farklı havuzda sizlere hizmet vermektedir. Çocuklarınızla rahatlıkla eğlenebileceğiniz anne çocuk havuzu olabildiğince büyük tutulmuştur. Yeşil alanların dikkat çektiği alanlarda su kaydırakları bulunmaktadır. Bayanlar bölümünde hamam, sauna, masaj , buhar odası, kum havuzu, çocuk parkları, fitness salonu, ve animasyon aktiviteleriyle tatilinizi renklendiren İslami otel Şahin Paradaise herkesi bekliyoruz.

BAYLARA ÖZEL ALANLAR

Muhafazakar otel olan Sah Inn Paradise bayanlar kompleksinde büyük bir Relax havuz 1700m2 büyüklüğünde güneşlenme alanları bayan aqua parkı, çocuk havuzu, çocuk aqua park, kapalı havuz, baylar hamamı, sauna , masaj , köpük fitness salonları ve gün boyu sizi yalnız bırakmayan animasyon ekibimiz size helal tatilin tadını çıkarmanız için çeşitli aktiviteklerle tatilinizi renklendirmektedir.

ŞAH İNN PARADAİSE HERŞEY DAHİL KONSEPTİ

Türk mutfağının lezzetleri siz değerli misafirlerinin damak tadına uygun Türkiye’nin usta aşçıları dünya mutfaklarından da seçme lezzetlerle 3 öğün sabah öğle akşam açık büfesiyle hizmetinizdedir.

Çay pasta dondurma saati , geç kahvaltı, gün boyu kek ve pasta ikramı, plajda gözleme ve pide servisiyle Şah İnn Paradise her şey dahil sistemiyle hizmetinizdedir.

AKTİVİTELER

Gün boyu animasyon faliyetleri oyunları gösterileri durmaksızın devam etmekte gününüzü renklendirmektedir. Bayanlara ait bölümde bayan animasyon ekipleri gün boyu çeşitli havuz oyunları ve farklı aktivitelerle gününüzü süsleyerek unutulmaz tatil anıları yaşatacaktır. Geceleri Şelale cafeden gelen müziğin sesine kulak vermeden ve nargile içmeden animasyon şovları ve skeçlerini izleyerek tatilinizin tadını doyasıya çıkarma fırsatı bulacaksınız. Günübirlik tur gezilerimizden faydalanmak isterseniz oteldeki rehberlerimizden ve tur ofisinden yardım alabilirsiniz.

Aradığınız İdeal Muhafazakar Tatili Bulabileceğiniz En İyi İslami Oteller Portalı islamiotelsatisofisi.com farkıyla ...

- Belgelenmiş mucbir sebepler (ölüm, kaza v.s) dışındaki iptal ve iade talepleri için son 30 güne kadar %100  iade

- Son 20 gün kala %90 iade

- Son 8 gün kala %75 iade yapılır

- 8 günden az kaldıysa  herhangi bir iade yapılmaz.

36.30202,30.32207https://www.facebook.com/pages/%C5%9EAH-%C4%B0NN-PARAD%C4%B0SE-OTEL-ANTALYA-KUMLUCA/304932597480?ref=ts&fref=tsha10919Hotel/ha.10919-Sah-Inn-Paradise-Hotel
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı