RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Corporate

İslami Termal Oteller

°C

İSLAMİ TERMAL OTELLER

Cennet gibi bir vatanımız var kıymetini de elbette çok iyi biliyoruz. Güneyde, batıda, kuzeyde pırıl, pırıl ve güneş, kum, deniz ve tarihin birçok medeniyetine ev sahipliliği yapmış Anadolu’nun ulu topraklarında termal sular ve bu sulardan faydalanılmak üzere turizm bakanlığının desteklediği İslami termal oteller bulunmaktadır. Muhafazakar aile yapısına sahip ailelerin tercihi olan alkolsüz termal otellerde dinimizce yasaklanmış olan bütün yiyecek ve içeceklerin kesinlikle yer almadığı konsept otelleridir. Allah’ın bir Lütfü olan jeo termal su birçok hastalığa derman olmakla birlikte termal sular bölgede ısıtma içinde bölge belediyeleri tarafından kullanılmaktadır.
Müslümanlığın gerektirdiği gibi yaşayan aileler için bölgelerde bir çok alternatif turizm adına tesis yapılmış veya yapımı devam etmektedir. Bölgedeki termal otel sayısı talebi fazlasıyla karşılayacak sayıya ulaşmıştır. Kış aylarında ve yaz aylarında İslami tatil imkanı sunan tesislerde misafirler şifa bulmalarının yanı sıra hoş vakit geçirebilir ve unutulmaz anıları yaşayabilirsiniz. Tesettürlü İslami otellerde bay bayan ayrı yüzme havuzları, ayrı hamam ve spa merkezleri, tuz odaları, buhar odaları, masaj odaları, tatlı su havuzları, gece eğlenceleri, süpriz hocaların katılımlarıyla akşam sohbetleri, aile banyolarında jakuzi keyfi, otel odalarında termal havuzlar ve termal su keyfi inanılmaz konfor imkanı gibi aktiviteleri sunan İslami termal otellerin rezervasyonlarını islamiotelsatisofisi.com adresinden güvenle yapabilirsiniz.
Ayrıca sizlere hizmet veren  çağrı personellerimiz bölgeleri ve bölge otellerini çok iyi bilmekte ve tanımakta, isteklerinize ve beklentilerinize göre size en iyi hizmet verebilecek tesisi sizeönerecektir

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı