RegisterRemind My Password
Sign in

DÜNDAR TERMAL & SPA

Demirçevre Köyü Yolu, 03030 Demirçevre/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Türkiye
DÜNDAR TERMAL & SPA
Corporate
İslami Otel Satış Ofisi
0850 333 28 24
REZERVASYON HATTI
İslami Otel Satış Ofisi
0553 768 03 02
WHATSAPP HATTI
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
+ 90 212 702 40 40
 
info@islamiotelsatisofisi.com


* Marked services are not free of charge.

GENEL BİLGİLER

Afyon-Karahisar merkezinde bulunan Dündar Termal Villa Otel, Sağlık Turizmi öncelikli olarak günlük, haftalık olarak da villalarıyla sizlere hizmet vermektedir. 6,000 m2 alana kurulu olan tesis apart villa ve otel konaklama sağlamaktadır. Sadece oda konaklama uygulaması verilmektedir.
Özel Türk Hamamı ve Termal Havuzu bulunan dublex villalarda termal suyun şifasını doyasıya yaşayabilirsiniz. Balayı çiftlerine özel olarak hazırlanan oda süsleme ve meyve sepeti ikramı mevcuttur. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz wi-fi hizmeti mevcuttur. Otelde langırt ve masa tenisi aktiviteleri sunulmaktadır.Tesiste sunulan bisiklet kiralama hizmetiyle çevreyi doyasıya gezebilirsiniz. Afium AVM tesise sadece 2 km uzaklıktadır. İçerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız marketler bulunmaktadır.

İSLAMİ KONSEPT

Tesis mutfağında helal konsept dahilinde helal ürünler kullanılmakta ve servis edilmektedir. Tesis sınırları içinde alkol servisi kesinlikle yapılmamaktadır. Tesiste, ya sadece bayanlara ve ailenize özel %100 gözlerden uzakta açık havuz(lar) ya da bay ve bayanlara ayrı havuzlar bulunmaktadır. Tesisin spa merkezi, termal kullanım alanları islami konsepte uygun olarak dizayn edilmiş; bay ve bayanlara özel alanlar oluşturulmuştur.

ODA ÖZELLİKLERİ

DUBLEX ODA

135 m2 genişliğe sahip olan odalar max.6 kişi kapasitelidir. Odalarda 2 yatak odası, 1 oturma odası bulunmaktadır. Odaların tümünde kendine özel 16 m2’ lik Türk Hamamı ve 4 tonluk termal su havuzu bulunmaktadır. Sizlere sunulan hizmetlerimiz arasında; banyo/wc, tam donanımlı mutfak, ücretsiz wi-fi, uydu yayınlı Tv, balkon+barbekü şöminesi mevcuttur.

JAKUZİLİ ODA

135 m2 genişliğe sahip olan odalar max. 6 kişi kapasitelidir. Odalarda 2 yatak odası, 1 oturma odası bulunmaktadır. Odaların tümünde kendine özel 16 m2’ lik Türk Hamamı ve 4 tonluk termal su havuzu bulunmaktadır. Ayrıca banyosunda jakuzi mevcuttur. Sizlere sunulan hizmetlerimiz arasında; banyo/wc, tam donanımlı mutfak, ücretsiz wi-fi, uydu yayınlı Tv, balkon+barbekü şöminesi mevcuttur.

VİP VİLLA

1 çift, 2 tek kişilik yatak ile birlikte 2 yatak odası  bulunmaktadır. Vip Villalarımız 4 kişi kapasitelidir. Yatak olan kanepe, oturma takımı, uydu antenli Lig TV’li, LCD TV, 100 film arşivlik harddisk, wireless internet bağlantısı bulunmaktadır. Size özel 16m 2 Türk hamamı ve içerisinde 4 ton kapasiteli termal havuz, banyo, WC, sedir sauna, mutfak (tam donanımlı), şömineli , bahçe manzaralı yemek masası bulunmaktadır. Özel otopark, yerden ısıtma sistemi olan villa 5 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

SUIT VILLA

Uydu Antenli TV’li 1 Yatak Odası (1 çift kişilik yatak), 1 adet Çek yat bulunmaktadır. Suit Villalarımız 3 kişi kapasitelidir. Size özel 16m 2 Türk hamamı ve içerisinde 4 ton kapasiteli termal havuz, banyo, WC, sedir sauna, mutfak (tam donanımlı), şömineli , bahçe manzaralı yemek masası bulunmaktadır. Özel otopark, yerden ısıtma sistemi olan villa 3 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

JAKUZİLİ SUIT VİLLA

Uydu Antenli TV’li 1 Yatak Odası (1 çift kişilik yatak), 1 adet Çek yat bulunmaktadır. Jakuzili Suit Villalarımız 3 kişi kapasitelidir. Size özel 16m 2 Türk hamamı ve içerisinde 4 ton kapasiteli termal havuz, banyo, WC, sedir sauna, mutfak (tam donanımlı), şömineli , bahçe manzaralı yemek masası bulunmaktadır. Özel otopark, yerden ısıtma sistemi olan villa 3 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

ENGELLİ EV

Bedensel engelli vatandaşların kullanımına uygun olarak düzenlenmiş evde uydu antenli TV’li 1 Yatak Odası (1 çift kişilik yatak), 1 adet çek yat bulunmaktadır. Engelli Evlerimiz 3 kişi kapasitelidir. Size özel 16m 2 Türk hamamı ve içerisinde 4 ton kapasiteli termal havuz, banyo, WC, sedir sauna, mutfak (tam donanımlı), şömineli , bahçe manzaralı yemek masası bulunmaktadır. Özel otopark, yerden ısıtma sistemi olan villa 3 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

APART

Apart dahilinde çift kişilik yatak odası, uydu antenli TV’li oturma odası, Wireless internet bağlantısı, banyo, WC, tam donanımlı mutfak, özel otopark, merkezi ısıtma sistemi olan apart 2 kişi konaklama kapasitesine sahiptir.

38.81753,30.4399ha11224Hotel/ha.11224-Dundar-Termal-Spa
Ages
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı