RegisterRemind My Password
Sign in
Searching
Sort by :
Corporate

Alkolsüz Şehir Otelleri

°C

İş gezisi, ziyaretler, toplantılar misafirlerinizi ağırlayabileceğiz otel gruplarıdır. Bu otellerde aslında kendi arasında ikiye ayrılır. Alkolsüz şehir otelleri ve muhafazakar şehir otelleri yanı sıra alkol tüketilen tesislerde bulunmaktadır.

 

Dinimiz İslam’ın gereği olan Müslümanlığı yaşam biçimi haline getirmiş kişi ve kişilerce tercih sebebi olan alkolsüz şehir oteli konsepti sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Büyükşehirlerde sayıları yüzlerle ifade edilen helal şehir otelleri bütün diğer tesisler gibi sizlere konfor ,huzur ve yoğun ve yorucu gecen günün stresini atmanız için rahat dinlenme mekanları sunmaktadır. Farklılıkları sizler gönlünüzce ibadet etme fırsatını oteldeki mescitlerinde sunmaktadır. Odalarda kıble yön işaretleri namazlığa, tespih gibi ibadet gereçlerini bulundurması size sunduğu olanak ve imkanlar dır. Bu tesislere alkol sokmak, alkollü konaklama yapmak kesinlikle yasaktır. Bay bayan gelen kişilerin kimliklerinde evli yazması veya aile cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.


Alkolsüz şehir otelleri farkını fark etmek için yaşamanız lazım temizlik huzur, disiplin, çalışanların saygılı ve güler yüzlü hizmetleriyle özel olduğunuzun farkına varacaksınız.

 

Devamı
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı